Google Analytics – skuteczne szkolenia z marketingu 2 dniowe szkolenie online tylko 1200 zł netto 11-12 października 2022!

Chcesz zaistnieć w sieci?

Planujesz rozwinąć własną stronę internetową lub sklep, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Szkolenia z marketingu skierowane są do osób, które chcą od podstaw stworzyć skuteczne kampanie i dostosować je do własnych potrzeb biznesowych.

Czego się nauczysz?

Podczas szkolenia krok po kroku omawiamy jak tworzyć, analizować i optymalizować różnego rodzaju kampanie marketingowe. Co najważniejsze, do udziału w szkoleniu nie jest wymagana żadna wiedza marketingowa. Cały materiał został opracowany z myślą o osobach które nie miały wcześniej do czynienia z marketingiem internetowym..

Jak i kiedy szkolimy?

Szkolenia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik będzie w stanie stworzyć dobrze działającą kampanię marketingową. Możesz być pewny, że po ukończonych szkoleniach nic Cię nie zaskoczy, a zdobyta wiedza pozwoli Ci dalej rozwijać swój biznes.

Najbliższe dwudniowe  szkolenie online z Google Analytics 11-12.10.2022. Tylko 1200 zł netto za dwa dni szkolenia po 4h dziennie! Zgłoś swój udział  – wypełnij formularz Liczba miejsc ograniczona…