Kolejny zadowolony klient tym razem wewnętrzny z Orłowa przy plaży!

zadowolony klient

jedyny cel naszych usług

nowa Jakość prostoty i komfortu

W trakcie kilku godzin szkolenia udało nam się wdrożyć bezpłatny system do zarządzania rezerwacjami i płatnościami - APPOINTMENT HOUR BOOKING z przejęciem wszystkich kompetencji powdrożeniowych przez klienta. W trakcie wdrożenia powstało środowisko developerskie, z którego klient samodzielnie wyeksportował ustawienia do środowiska testowego aby docelowo całość przenieść do środowiska produkcyjnego.

Wsparcie obsługi Rezerwacji

Strona stowarzyszenia została przebudowana w taki sposób aby nie tylko była atrakcyjne wizualnie ale skutecznie wspierała procesy obsługi rezerwacji. Wykorzystaliśmy szeroką paletę dedykowanych do tego narzędzi w postaci kilku różnego typu wtyczek (nowych funkcjonalności).

Oszczędność czasu i Pieniędzy

Koledzy ze stowarzyszenia Orłowo przy plaży dzięki szkoleniu nauczyli się samodzielnie zarządzać swoją stroną. Stowarzyszenie nie będzie musiała już przepłacać za "opiekę" nad stroną a nowe oferty wypożyczalni w postaci usług czy produktów promowane są na stronie bez zbędnej zwłoki! Dzięki wdrożonemu systemowi do rezerwacji mają więcej czasu do pływania nawet w trakcie pracy!