Program Indywidualnej Ścieżki Rozwoju

PrOGRAM

Indywidualna ścieżka rozwoju
Akademia WebFarming.

Zdecydowaliśmy się na stworzenie unikalnego produktu edukacyjnego jakim jest kompleksowe podejście do szkolenia osób uczestniczących w naszych kursach.

Stworzyliśmy indywidulany program szkoleniowy, który jesteśmy w stanie przystosować do Twoich potrzeb.

Bez względu na poziom Twojej wiedzy lub doświadczenia, Twoją edukację rozpoczniemy od miejsca, które najlepiej przygotuje Ciebie do zrealizowania Twoich celów.

Twoje szkolenie możesz rozpocząć z Akademią WebFarming od dowolnego kursu najlepiej wybrać ten, który Ciebie najbardziej interesuje. Decyzja należy do Ciebie!

Nasze kompleksowe podejście  jest okazją dla naszych kursantów aby w jednym miejscu nabyć pełny pakiet umiejętności pozwalający na samodzielną pracę.

Jeżeli chcesz nabyć nowe umiejętności w celu zbudowania strony lub e-sklepu dla własnej firmy bądź swojego pracodawcy lub jeżeli myślisz o zmianie pracy i chcesz podążać drogą rozwoju Frontend Developera to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na pokład…

Indywidualna Ścieżka Rozwoju:

Stworzysz własną pierwszą stronę dedykowaną Twoim potrzebom. To szkolenie będzie dla Ciebie doskonałym fundamentem na którym będziesz mógł rozwijać dalej swoje umiejętności. 

Jest to kurs niezależny jak i uzupełniający do kursu „Szkolenie HTML & CSS –  Podstawy”. Udział w tym kursie wymaga uczestnictwa w poprzednim kursie lub wiedzy co najmniej na poziomie podstawowym.

Zapraszamy na szkolenie wszystkich, którzy chcą samodzielnie tworzyć strony www, a nie są programistami, boją się WordPressa, a muszą zacząć z nim pracować, lub chcą zarządzać już utworzoną w WordPressie stroną.

Jest to kurs dla osób, które chcą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy, a nie są programistami, mają już sklep internetowy ale nie potrafią nim samodzielnie zarządzać albo chcą zdobyć unikalną wiedzę jak krok po kroku zbudować sklep internetowy.

Dzięki analizie danych  przestaniesz działać na ślepo i podejmować przypadkowe decyzje marketingowe i biznesowe. Nauczysz się świadomie kierować sprzedażą na stronie, na podstawie konkretnych danych jak i efektywnie zarządzać ruchem Twojej domeny. 

W trakcie kursu stworzysz własne małe programy. Będzie to dla Ciebie unikalna szansa zdobycia fachowej wiedzy i pierwszego doświadczenia w programowaniu. Dzięki nam staniesz się pełnowartościowym Frontend Developerem!

Ścieżka rozwoju_bez 2022

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym programem lub kursem, wypełnij poniższy formularz i wyślij go. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!