Nasz zespół

Wiedza i doświadczenie

Andrzej
Tuźnik

Grafik www, administrator CMS, plastyk, swoją pierwszą stronę www uruchomił 20, na co dzień pracuje z WordPress-em.

W 2000 r. Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując dyplom z Wyróżnieniem Dziekańskim.

W latach 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Od 20 lat związany z Trójmiastem, pracuje w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym, gdzie kieruje zespołem grafików www.

pRZEMYSŁAW MAĆKOWIAK

Kończyłem studia na Politechnice w Poznaniu. Po ich zakończeniu brałem udział w projektach naukowych na tej uczelni. W swojej pracy wykorzystywałem głównie Matlaba. Obszar moich zainteresowań obejmował przetwarzanie zdjęć rentgenowskich na potrzeby współpracy z medycyną. Przez około 4 lata pracowałem w Samsungu, gdzie jako programista rozwijałem oprogramowanie na styku nauki i komercyjnego wykorzystania. W swojej pracy wykorzystywałem głównie C++, ale również Python i Java.

Przez ostatnie lata byłem związany z przemysłem Digital TV, gdzie jako JavaScript Developer zajmowałem się budową oprogramowania dla dekoderów STB.

Ponieważ lubię uczyć, chcę dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Dlatego podjąłem decyzję, aby bardziej zaangażować się w prowadzeniem szkoleń/warsztatów w obszarze JavaScript. W swojej pracy wykorzystuję głównie live coding wsparty wieloma przykładami. Do zobaczenia!

Tomasz Gębała

Pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii Google Ads i analityką internetową zajmuje się zawodowo od 2013 roku. To dla niego nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, o której mógłby opowiadać bez końca. Na co dzień obsługuje ponad 50 firm z zakresu marketingu i udzielił setek godzin konsultacji i szkoleń.

Planując szkolenia skupia się na tym, aby zajęcia były jak najbardziej praktyczne, a przekazana wiedza pozwalała uczestnikom podejmować skuteczne działania w obszarze marketingu internetowego. Dąży do tego, aby każdy uczestnik szkolenia był w stanie samodzielnie tworzyć kampanie, zoptymalizować witrynę oraz analizować wyniki, aby poprawić działania marketingowe w swojej firmie.

Andrzej Rybicki

Ukończyłem Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, Rachunkowość/IT na Dublin Institute of Technology w Irlandii, studia podyplomowe IT na PJWSTK w Warszawie. Posiadam kwalifikacje brytyjskiego biegłego rewidenta – ACCA. Jestem absolwentem programów szkoleniowych dla managerów projektów IT Method Blue w La Hulpe (Belgia) i SAP Academy w UK Trainging Center (Anglia).

Swoją przygodę z IT rozpocząłem w 2000 roku od pracy w IBM jako konsultant wdrażający moduły FI, CO i TR systemu SAP. Prowadziłem liczne projekty informatyczne dla firm w kraju i za granicą, przede wszystkim z wdrażania i obsługi systemów ERP. Specjalizowałem się we wdrożeniach systemów rachunkowości zarządczej, pochodzących od różnych dostawców. Jestem współtwórcą jednej z pierwszych aplikacji do wyceny usługi hotelowej.

Prowadząc szkolenie staram się przekazać praktyczną wiedzę w oparciu o ćwiczenia. Moim celem jest jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy uczestnikowi szkolenia, aby po ukończeniu kursu był w stanie samodzielnie odtworzyć nabyte umiejętności.

Zobacz nasze szkolenia: