Nasz zespół

Wiedza i doświadczenie

pRZEMYSŁAW MAĆKOWIAK

Kończyłem studia na Politechnice w Poznaniu. Po ich zakończeniu brałem udział w projektach naukowych na tej uczelni. W swojej pracy wykorzystywałem głównie Matlaba. Obszar moich zainteresowań obejmował przetwarzanie zdjęć rentgenowskich na potrzeby współpracy z medycyną. Przez około 4 lata pracowałem w Samsungu, gdzie jako programista rozwijałem oprogramowanie na styku nauki i komercyjnego wykorzystania. W swojej pracy wykorzystywałem głównie C++, ale również Python i Java.

Przez ostatnie lata byłem związany z przemysłem Digital TV, gdzie jako JavaScript Developer zajmowałem się budową oprogramowania dla dekoderów STB.

Ponieważ lubię uczyć, chcę dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Dlatego podjąłem decyzję, aby bardziej zaangażować się w prowadzeniem szkoleń/warsztatów w obszarze JavaScript. W swojej pracy wykorzystuję głównie live coding wsparty wieloma przykładami. Do zobaczenia!

Tomasz Gębała

Pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii Google Ads i analityką internetową zajmuje się zawodowo od 2013 roku. To dla niego nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, o której mógłby opowiadać bez końca. Na co dzień obsługuje ponad 50 firm z zakresu marketingu i udzielił setek godzin konsultacji i szkoleń.

Planując szkolenia skupia się na tym, aby zajęcia były jak najbardziej praktyczne, a przekazana wiedza pozwalała uczestnikom podejmować skuteczne działania w obszarze marketingu internetowego. Dąży do tego, aby każdy uczestnik szkolenia był w stanie samodzielnie tworzyć kampanie, zoptymalizować witrynę oraz analizować wyniki, aby poprawić działania marketingowe w swojej firmie.

Andrzej Rybicki

Ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, Rachunkowość/IT na Dublin Institute of Technology, studia podyplomowe IT na PJWSTK, jest biegłym rewidentem (ACCA). Swoją przygodę z IT rozpoczął w 2000 roku od pracy w IBM jako konsultant wdrażający moduły FI, CO i TR systemu SAP. Prowadził liczne projekty informatyczne dla firm w kraju i za granicą, w tym szkolenia z wdrażania i obsługi systemów ERP.

Prowadząc szkolenie stara się przekazać praktyczną wiedzę w oparciu o ćwiczenia. Jego celem jest jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy uczestnikowi szkolenia, aby po ukończeniu kursu był w stanie samodzielnie odtworzyć nabyte umiejętności.

Zobacz nasze szkolenia: