Zespół

Nasz zespół

Poznaj Trenerów
Nasze doświadczenie

Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów. Zdecydowaliśmy się na stworzenie unikalnego produktu edukacyjnego jakim jest kompleksowe podejście do szkolenia osób uczestniczących w naszych kursach.

Naszą ambicją jest nie tylko nauczenie kursanta tworzenia stron za pomocą HTML, CSS, JS czy dedykowanych narzędzi CMS typu WordPress ale również skutecznego projektowania, efektywnego zarządzania grafiką jak i celnego pozycjonowania stron w internecie  czyli zrozumienie pełnego procesu tworzenia stron.

Nasze kompleksowe podejście  jest okazją dla naszych kursantów aby w jednym miejscu nabyć pełny pakiet umiejętności pozwalający na samodzielną pracę.

Jako zespół współpracujemy ze sobą już 10 lat, zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i uważamy, że  nasza wiedza i doświadczenie jest gwarantem najwyższej jakości szkoleń.

sesja81120_big0005

Tomasz Gębała

Pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampani Google Ads i analityką internetową zajmuję się zawodowo od 2013 roku. To moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, o której mógłbym opowiadać bez końca. Na co dzień obsługuje ponad 50 firm z zakresu marketingu i udzieliłem setek godzin konsultacji i szkoleń.

Planując szkolenia skupiam się nad tym aby zajęcia były jak najbardziej praktyczne a przekazana wiedza pozwalała uczestnikom podejmować skuteczne działania w obszarze marketingu internetowego. Dążę do tego, aby każdy uczestnik szkolenia był w stanie samodzielnie tworzyć kampanie, zoptymalizować witrynę oraz analizować wyniki aby poprawić działania marketingowe w swojej firmie

Andrzej Rybicki

ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, Rachunkowość/IT na Dublin Institute of Technology, studia podyplomowe IT na PJWSTK, biegły rewident (ACCA), swoją przygodę z IT rozpoczął w 2000 roku od pracy w IBM jako konsultant wdrażający moduły FI, CO i TR systemu SAP. 

Prowadziłem liczne projekty informatyczne dla firm w kraju jak i zagranicą w tym szkolenia z wdrażania i obsługi systemów ERP.

Prowadząc szkolenie staram się przekazać praktyczną wiedzę w oparciu o ćwiczenia. Moim celem jest jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy uczestnikowi szkolenia tak aby po ukończeniu kursu był w stanie samodzielnie odtworzyć nabyte umiejętności.

AR__
Andrzej_2_insta

Andrzej Tuźnik

grafik www, administrator CMS, plastyk, swoją pierwszą stronę www uruchomił 20 lat temu

Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując dyplom z Wyróżnieniem Dziekańskim. W latach 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Od 15 lat związany z Trójmiastem, od 13 lat pracuje w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym, gdzie kieruje zespołem grafików www.

Szymon Guzik

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii i Informatyki Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie na specjalizacji „Technologie internetowe”.
Obecnie kończy kolejne studia IT na specjalizacji „Systemów mobilnych”.

Jako programista zawodowy (ponad 10 lat) stawia na ciągły rozwój o czym świadczą ukończone liczne szkolenia oraz kursy. Jest osobą ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje zawodowe.
Pracę zawodową rozpoczął w największej firmie hostingowej w Europie środkowo wschodniej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako programista w takich firmach jak wakacje.pl, Procad.

Pasjonat technologii frontendowych
– Js
– Vue
– Css

oraz technologii backendowych
– Php 7+
– Laravel 4,5,6,7+
– Baz danych

Hobbistycznie zajmuje się metodami sztucznej inteligencji do których wykorzystuje technologie, języki programowania takiej jak R czy Python.

Szymon Guzik