Akademia WebFarming

SZKOLENIA I KURSY:
WORDPRESS, WOOCOMMERCE,
GOOGLE ADS, GOOGLE ANALYTICS,
TAG MANAGER, SEO.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/0042/2024

Krótko o nas:

Szkolenie wordpress Gdynia
Przeszkolonych osób
0
Przeprowadzonych szkoleń
0
Przeszkolonych podmiotów
0
100% skuteczność

Szkolenia zamknięte

Zamknięte szkolenia z WordPressa, SEO, Tag Managera, Google Analytics czy Google Ads organizujemy tam gdzie będzie to konieczne – w siedzibach firm, wynajętych salach szkoleniowych lub online. Oferta szkoleń zamkniętych jest skierowana między innymi do firm, instytucji, organizacji pozarządowych oraz centrów aktywizacji zawodowej.

100% zadowolenia

Szkolenia Online

Szkolenia prowadzone w formule online to obecnie najczęściej wybierane przez naszych Klientów kursy. Szkolenie prowadzone  są za pomocą Google Meet. Obecnie szkolenie online należą do najbardziej popularnych form nauki. Nie tracisz czasu na dojazd, czujesz się komfortowo w swoim środowisku i efektywnie zarządzasz czasem!

100% uwagi

Szkolenia Indywidualne

Program szyty na miarę. Jeden trener na jednego lub dwóch uczestników szkolenia. Indywidualne szkolenie WordPress, WooCommerce czy z SEO to zgodnie z naszym doświadczeniem, najskuteczniejsza forma nauki tworzenia stron internetowych oraz powiązanych zagadnień jak np. z optymalizacji pozycjonowania. 

100% satysfakcja

Szkolenia dla początkujących

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z WordPressa, Woocommerce, Google Ads, Tag Managera, Google Analytics, optymalizacji pozycjonowania – SEO. Jeżeli nie masz doświadczenia lub/i wiedzy a chcesz się szybko nauczyć CMS-a i  SEO, to nasze szkolenia, oparte na sprawdzonej i skutecznej metodologii, są najlepszym rozwiązaniem.

Każde szkolenie możemy dostosować do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Darek
Darek
19/03/2024
Profesjonalizm widać w trakcie całego kursu - nie jest wykladowcą/teoretykiem lecz praktykiem. Szkolenie polecam wszysytkim przedstawicielom małego i średniego biznesu, jak również pracownikom działów sprzedaży i marketingu w firmach. Dzięki szkoleniu Webfarming e-marketing stanie się dla Was jasny i będziecie w stanie samodzielnie stworzyć swój e-sklep, stronę internetową i efektywnie ją wypozycjonować. Polecam!
Krzysztof Ropiński
Krzysztof Ropiński
14/03/2024
Świetne i merytoryczne - każdemu kto planuje zaistnieć w sieci gorąco polecam.
MACIEJ BODAL
MACIEJ BODAL
13/03/2024
Świetne szkolenie, wspaniały specjalista. Ode mnie 5 gwiazdek!!!
Mateusz Wojciechowski
Mateusz Wojciechowski
12/03/2024
Bardzo dobre szkolenie. Naprawdę warto przyjść zapoznać się z wiedzą, która w przyszłości zaprocentuje. Jako właściciel firmy Biura Nieruchomości - muszę przyznać że dopiero po szkoleniu zrozumiałem jaka siła tkwi w google, w dobrej stronie internetowej oraz reklamowaniu się i pozycjonowaniu się właśnie w googlach. Polecam każdemu aby skorzystał ze szkolenia.
Internetowy Dyskont Odzieżowy
Internetowy Dyskont Odzieżowy
29/02/2024
Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w szkoleniu oferowanym przez firmę Webfarming dotyczącym WordPress, SEO, WooCommerce, Tag Manager oraz Google. To było niezwykle wartościowe doświadczenie, które pomogło nam znacząco poszerzyć wiedzę i umiejętności w obszarze tworzenia stron internetowych i ich optymalizacji. Po pierwsze, szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Materiały były przejrzyste i łatwe do zrozumienia, a instruktor wykazał się wspaniałą wiedzą i doświadczeniem w tych dziedzinach. Pasja Instruktora i zaangażowanie sprawiły, że nauka była nie tylko skuteczna, ale również przyjemna. Ważnym aspektem szkolenia był również jego praktyczny charakter. Dzięki liczby praktycznym ćwiczeniom i case'om study mieliśmy okazję nie tylko poznać teorię, ale również aplikować ją w praktyce. To pozwoliło nam lepiej zrozumieć tematykę i nabierać pewności co do działań. Dodatkowo, cenne były również wskazówki dotyczące optymalizacji stron pod kątem SEO oraz wykorzystania narzędzi takich jak Tag Manager czy Google Analytics. Te praktyczne wskazówki pozwoliły nam lepiej zrozumieć jak wykorzystać te narzędzia w praktyce, aby maksymalnie zoptymalizować stronę i osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwarkach. Podsumowując, szkolenie oferowane przez firmę Webfarming było nie tylko profesjonalne i wartościowe pod względem merytorycznym, ale także dostarczyło nam wielu praktycznych umiejętności, które mogę wykorzystać w mojej pracy. Gorąco polecamy każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę w zakresie WordPress, SEO, WooCommerce, Tag Manager i Google.
Maddie
Maddie
15/02/2024
Wczoraj brałam udział w szkoleniu, było pełne merytorycznej wiedzy i praktycznych wskazówek. Andrzej jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i nawet taķ duża dawka wiedzy, którą dla nas wczoraj przygotował, była możliwa do ogarnięcia i przyswojenia. Jestem gotowa, żeby wdrożyć ją do swoich działań w firmie. Cenne są również liczne podpowiedzi, którymi prowadzący dzieli się z uczestnikami, abyśmy mogli uniknąć błędów, zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Z pełnym przekonaniem polecam firmę i ich szkolenia! Zgłosiłam się na kolejne... Dzięki Andrzej 🙏
Nikola Kulik
Nikola Kulik
13/02/2024
Jestem zachwycona szkoleniem z Webfarming! Szczerze polecam każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z budowaniem stron lub pogłębić swoje istniejące umiejętności. Tempo pracy jest dostosowane do potrzeb grupy, a prowadzący chętnie wchodzi w interakcje z uczestnikami.
Mateusz Łapeta
Mateusz Łapeta
07/02/2024
Webfarming to absolutna perełka w świecie szkoleń związanych z WordPress, SEO, WooCommerce, Tag Manager, Google Ads oraz Analytics. Ich kursy są nie tylko szczegółowe, ale też bardzo przystępne dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Zespół instruktorów jest niesamowicie kompetentny i przyjazny, zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc w rozwiązaniu problemów. Co mnie najbardziej zachwyca, to praktyczne podejście do nauki, które umożliwia zastosowanie zdobytej wiedzy w realnych projektach. Dzięki Webfarming nie tylko poszerzyłem swoje umiejętności, ale również zauważyłem znaczący wzrost widoczności mojej strony internetowej oraz efektywności moich kampanii reklamowych. Gorąco polecam Webfarming każdemu, kto pragnie zdobyć solidne fundamenty w zakresie obsługi WordPressa, optymalizacji SEO oraz efektywnego zarządzania kampaniami reklamowymi online. To naprawdę wartościowe doświadczenie edukacyjne!
Karolina Świtnicka
Karolina Świtnicka
31/01/2024
Świetne szkolenie z WooCommerce! Już po 1 dniu szkolenia (w sumie 4 godzinach :D) udało mi się założyć swój sklep internetowy który mogę spersonalizować tak jak chce! W końcu kompletne szkolenie od deski do deski dzięki któremu zaoszczędziłam mnóstwo czasu i pieniędzy. Polecam 10/10

akademia WebFarming

Jak zapisać się na nasz kurs?

Śledź nasze strony i szukaj ogłoszeń dotyczących zbliżających się szkoleń lub skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie!

01

Określ swoje potrzeby

Zastanów się czego potrzebujesz. Co chciałbyś osiągnąć dzięki naszemu szkoleniu i jaki masz plan rozwoju?

02

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową

Zobacz czego uczymy w ramach naszych szkoleń i w czym się specjalizujemy.

03

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas czego od nas oczekujesz i jakiego szkolenia potrzebujesz.

04

Zapłać za szkolenie

Kiedy ustalimy zakres szkolenia potwierdzimy datę, godzinę, miejsce i jego formę, wtedy dopiero prosimy o dokonanie płatności za szkolenie ale jeszcze przed terminem rozpoczęcia.

05

KURS

Przed szkoleniem otrzymasz materiały. W miarę możliwości zapoznaj się z nimi. Postaraj się nie spóźnić na szkolenie zarówno online jak i stacjonarne. W trakcie szkolenia, co 1 h, będą przeprowadzane 5 – 10 minutowe przerwy.

Zamów  bezpłatną konsultację. Oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania!

kurs wordpress nauka

Do najbliższego szkolenia zostało:

Wkrótce poinformujemy o nowym terminie szkolenia.

System rezerwacji dla restauracji zamów stolik lub jedzenie online. Prosty w zarządzaniu i nawigacji stystem rezerwacji online na stronę www.

Jak przebiega nasze szkolenie?

Nasze szkolenia mają charakter praktyczny. 

Podczas szkolenia kursant samodzielnie tworzy stronę internetową od podstaw, a prowadzący krok po kroku pokazuje jakie czynności należy wykonać aby zainstalować stronę na serwerze, odpowiednio ją skonfigurować, dodać treść, grafikę, wybrać odpowiedni motyw, dostosować wygląd serwisu jak i zwiększyć funkcjonalność za pomocą odpowiednich wtyczek. 

W trakcie szkolenia dużą wagę przywiązujemy do wymogów wobec strony www pod kątem SEO, czyli jej optymalizacji na potrzeby wyszukiwarki Google.

Szkolimy z WordPress-a, WooCommerce, Tag Manager, Google Ads jak i Google Analytics. To co nas wyróżnia to komplementarność podejścia do szkolenia. Uczymy nie tylko samych zasad budowy strony www ale równocześnie kładziemy duży nacisk na SEO i narzędzia do analizy wyników pozycjonowania.

js_loader

Nasze kursy i szkolenia: