System rezerwacji online dla hotelu

3 000 

System rezerwacji online dla hotelu to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie aby zamienić swoją stronę w platformę e-commerce.

 • Zacznij zbierać rezerwacje bezpośrednio ze swojej strony

Zwiększ swoją reputację, otrzymuj i zarządzaj wszystkimi rezerwacjami za pośrednictwem swojej strony internetowej.

 • Zaoszczędź na prowizjach OTA

OTA, takie jak Booking.com czy Expedia, pobierają od Twojego obiektu wysokie opłaty za każdą rezerwację.

 • Zwiększ swoje przychody

Silnik rezerwacji w pełni zintegrowany z Twoją stroną internetową, bez miesięcznych opłat i prowizji. Przestań „wynajmować” systemy zewnętrzne i zwiększ swoje przychody.

 • Certyfikowany Channel Manger

Wykorzystaj moc WordPressa, aby połączyć silnik rezerwacji, PMS i Channel Manager na własnej stronie internetowej  i zastosuj dla swojej firmy niezawodne i certyfikowane rozwiązanie. Wzmocnij swoją witrynę, aby stworzyć konkurencję i obniżyć koszty.

 • Skoncentruj się na swoim biznesie

Channel Manager pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i bóle głowy, synchronizując rezerwacje i dostępność we wszystkich kanałach. Uprość cały przepływ i skup się na innych aspektach swojej firmy.

 

Po wdrożeniu WordPressa szkolimy kadrę obiektu hotelowego z implementacji i zarządzania następującymi trzema wtyczkami VikWP:

Certyfikowany silnik rezerwacji i wtyczka PMS dla hoteli, pensjonatów, apartamentów, hosteli i kempingów.

Wdrożenie odbywa się w trakcie szkolenia.

Konfigurujesz wtyczkę z nami. Po opłaceniu jednorazowego kosztu wtyczki, producent nie pobiera żadnych prowizji ani abonamentu za korzystanie z wtyczki.

Zobacz wersję demo administratora.

 • Vik Channel Manager

Połącz swoją witrynę z najpopularniejszymi OTA poprzez Channel Managera.

Zmniejsz koszty zarządzania, pozwalając Channel Managerowi zautomatyzować wszystko. Pożegnaj overbooking.

Automatycznie zwiększaj lub obniżaj stawki w zależności od dostępności.

Integracja Stripe (metoda hostowana).

Możesz otrzymywać płatności z całego świata, ponieważ Stripe obsługuje ponad 135 walut i metod płatności.

Wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę Stripe w WordPressie, wprowadzisz dane sprzedawcy i będziesz gotowy do akceptowania płatności w swojej witrynie za usługi oferowane za pośrednictwem wtyczki Vik Booking.

Zainstaluj na swojej stronie sytem rezerwacji online dla hotelu z nami!

*Cena nie obejmuje licencji wtyczek VIK 

Opis

System rezewacji online dla hotelu posiada następujące korzyści:

 • Wygoda dla gości

Sytem rezerwacji online dla hoteli to rozwiązanie dzięki, któremu goście będą mogli zarezerwować pokój w hotelu w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z urządzenia z dostępem do internetu. Nie muszą dzwonić ani udawać się osobiście do hotelu, co oszczędza im czas i wysiłek.

 • Dostępność 24/7

System rezerwacji online dla hoteli pozwala na dokonywanie rezerwacji przez całą dobę, nawet gdy recepcja hotelu jest zamknięta. To oznacza, że goście mogą dokonywać rezerwacji o dowolnej porze dnia i nocy, co jest szczególnie przydatne w przypadku podróży międzynarodowych lub nagłych zmian planów.

 • Szeroki zasięg

Rezerwacje online umożliwiają hotelowi dotarcie do szerokiego grona potencjalnych gości, nie tylko lokalnych, ale także z innych regionów kraju i ze świata. Poprzez platformy rezerwacyjne i strony internetowe hotel może dotrzeć do osób poszukujących noclegu w danym obszarze

 • Optymalizacja zarządzania

System rezerwacji online dla hoteli pozwala efektywniej zarządzać dostępnymi pokojami i planować obłożenie na przyszłość. Możliwość śledzenia rezerwacji online ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących cen i promocji, aby maksymalnie wykorzystać potencjał obiektu.

 • Zwiększenie dochodów

Dzięki rezerwacjom online hotel może zwiększyć liczbę rezerwacji poprzez łatwiejszy dostęp dla klientów. Ponadto, często oferowane są specjalne promocje i rabaty tylko dla osób rezerwujących przez internet, co może zachęcić więcej osób do skorzystania z usług hotelu.

 • Automatyzacja procesu

Rezerwacje online mogą być zintegrowane z systemem zarządzania hotelowego (PMS), co pozwala na automatyzację wielu procesów, takich jak aktualizacja dostępności pokoi, wystawianie potwierdzeń rezerwacji i przetwarzanie płatności.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „System rezerwacji online dla hotelu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *